סדנאות לחברות

סדנאות ושירותים מתקדמים

 • העברת קורסים, סדנאות והרצאות הנותנות כלים מקצועיים לבניית אסטרטגיות מתקדמות וחדשות

 • סדנה מרתקת לבני נוער " דורות של עובדים" – חיבור לעולם העבודה והגברת המוטיבציה

 • סדנה מרתקת לילדים הנוגעת בחלומות לצד אתגרי משחק קבוצתיים

 • סדנה כלים ואסטרטגיות בעולם ה- HR. קישור >>

 

 

הסדנאות משלבות אסטרטגיה מנטלית ארגונית, מושג המתאר את הדרך שבה הארגון חושב על עצמו ואת הדרך שבה הוא רוצה להיראות בעתיד. האסטרטגיה המנטלית הארגונית מתייחסת לאיך הארגון רואה את עצמו, את כוחו, את חולשותיו, את ההזדמנויות שלו, ואת האיומים שלו. היא גם מתייחסת לאיך הארגון רוצה להיראות בעתיד, מה הוא רוצה להשיג, ואיך הוא רוצה להשיג את המטרות שלו.

הסדנאות מעודדות חשיבה חיובית, יצירתיות והשראה. הן עוזרות למשתתפים לחשוב מחוץ לקופסה, למצוא פתרונות חדשניים לבעיות, ולפתח חזון לעתיד הארגון. הסדנאות גם מעניקות כלים מקצועיים לבניית תהליכים בתחום משאבי אנוש, כמו אבחון, הערכה, התאמה, התפתחות, ותגמול.

המשתתפים בסדנאות לומדים איך להתמודד עם אתגרים של בניית אסטרטגיות משאבי אנוש משלב אפס ואיך להוביל תהליך של שינוי ארגוני. תהליך שינוי ארגוני דורש להחליף או לשנות נהלים ומדיניות בארגון. זהו תהליך מאתגר, אבל הוא יכול להיות גם מאוד מתגמל.

המעבר בין השלבים בתהליך המנהלי-מנטלי-ארגוני מבוצע באמצעות שלושת השלבים של הערכה, אימון וליווי, ושיח קבוצתי. בשלב הערכה, מאבחנים את המרחב המנטלי-ארגוני של הארגון. בשלב האימון והליווי, מעניקים לכם כלים לחשוב באופן חדשני וחיובי. בשלב השיח הקבוצתי, מעודדים אתכם לחוות חוויות ייחודיות, לשתף ולתקשר אותן עם חברי הקבוצה ועם הארגון.

הסדנאות הן הזדמנות מצוינת לעובדים ללמוד ולהתפתח, וגם הזדמנות מצוינת לארגונים לשפר את האסטרטגיה המנטלית שלהם ולבצע שינויים ארגוניים.

אני מציעה יחד עם רן וגדעון, מייסדים ומנכ"לים שותפים של בית TMV, סדנאות פורצות דרך המשלבות אסטרטגיה מנטלית ארגונית לצד כלים מקצועיים לבניית תהליכי משאבי אנוש בארגונים.

מאות מנכ"לים כבר חוו את הסדנאות לחברות שלי ושל רן, והגיעו לתוצאות וקיבלו תובנות שלא היו יכולים לקבל באף מקום אחר. מדובר בסדנאות ממוקדות ומרוכזות, אנחנו לא נדבר מסביב, ולא ליד, ניגש ישר לתכלס, לכאב של הארגון, לחולשות הארגון, ואיך נוכל לצמוח ולגדול ולהשתפר, הרי אם הכל היה מושלם לא הייתם פה☺

הנושאים שבהם ידונו סדנאות לחברות:

אסטרטגיית משאבי אנוש – יצירת אסטרטגיית משאבי אנוש יעילה מאפס היא משימה מאתגרת, אבל היא גם מתגמלת מאוד. היא דורשת הבנה של צרכי העובדים, של העסק, ושל השוק. הסדנאות שלי ושל רן גדעון מאפשרות יכולת לחשוב בצורה אסטרטגית ולפתח תוכנית שתוכל להשיג את המטרות העסקיות.

שינויים ארגוניים – ביחד נוכל ללמוד על הובלת שינויים ארגוניים, תהליך מורכב, אך חיוני להצלחת העסק. כולנו יודעים ששינויים ארגוניים יכולים להיות קשים לעובדים, ולכן חשוב להוביל אותם בצורה יעילה. נדרשת תקשורת טובה, אמון, ויכולת להסביר את הסיבות לשינוי.

הכשרת עובדים ומנהלים – בסדנאות גם נלמד על הכשרת עובדים ומנהלים, שכאמור ההון האנושי הוא המשאב הכי יקר שיש לכם להציע והוא קריטי לעסק, לא פחו מהתקציב. ההכשרה מאפשרת לעובדים ולמנהלים ללמוד ולצמוח, ומסייעת להם להיות יעילים יותר. ישנם סוגים רבים של הכשרה, כגון הכשרה טכנית, הכשרה מנהלית, והכשרה התנהגותית, בסדנאות נגע בהכשרה המתאימה ביותר לעסק שלכם.

השגת תוצאות – בנוסף, נלמד על איך להשיג תוצאות או כמו שאתם בטח מכירים KPIs. נדרשת עבודה קשה, התמדה, והכלה. כמובן שבלי צוות מיומן ומסור לא נוכל להגיע למטרות היעד של העסק, וגם בזה נגע.

עוררות השראה – בסדנה נבין גם איך ניתן לסייע למנהלים בארגון לעורר השראה חיובית הדדית, פתוחה, חדשנית ואמיצה ולמה זו דרך מצוינת לשפר את תפוקת העובדים והעסק כולו. מדובר זה יכול לעשות את ההבדל בין עסק מצליח לעסק כושל.

סדנאות להגברת המוטיבציה – סדנאות אלו נועדו להעלות את המוטיבציה של העובדים ולשפר את התפוקה. הגברת המוטיבציה היא מטרה חשובה מאוד לכל עסק בשביל פעילות תקנית. ישנם דרכים רבות לעשות זאת, כגון מתן פידבק, שקיפות, ותחושת שייכות, נגע בעוד דרכים בסדנה עצמה.

פיתוח ושימור עובדים – אז מצאתם טאלנטים ועכשיו הם בורחים? אתם צריכים להשקיע יותר בשימור שלהם. נלמד איך לייצר תמריצים לעובדים מצטיינים ולשמור על הכוכבים והנינג'ות עוד לפני שהם בכלל מתלבטים לעזוב. פיתוח עובדים מוכשרים ומסורים היא השקעה חשובה לטווח הארוך המאפשרת לעסק להישאר תחרותי ולהצליח.

סדנאות לחברות עוזרות לשנות דפוסי פעולה של המנהלים באמצעות כלים מנטליים.

מסלול ה– GOLD

3 מפגשים

במסלול ה– GOLD תינתן הכשרה וכלים מקצועיים אשר יוכלו לאפשר למנהלים ולמנהלות להקים מערך HR ולעשות " קצת סדר בבלגאן" .

נלמד ונכיר את מרכיבי הערך המנטלי והשפעתם על הפרט בארגון. בנוסף, נעמיק את היכולת להשתמש בכלי הערך המנטלי בכדי לממש טוב יותר את חזון הארגון.

מסלול ה– PREMIUM

6 מפגשים

במסלול ה– PREMIUM אנו נשים דגש נוסף על תהליך הפיתוח והפן הייעוצי לאחר הטמעת האסטרטגיה בארגון.

נתנסה בתהליך של 'אסטרטגיה מנטלית ארגונית' ונייצר עבור כל אחד מהמשתתפים, באמצעות כלים מנטליים פרקטיים, תכנית לשיפור תהליכי העבודה בארגון.

המסלול יכלול גם ליווי ויעוץ אישי תוך כדי הטמעה או לפני.

  מצוינות בעסקים

 • מובילים התייעלות ושיפור ביצועים בחברות וארגונים

 • שפרו את התוצאות בעזרת שיטות עבודה מתקדמות ומוכחות מהחברות המצליחות בעולם

האם סדנאות לחברות יכולות לתרום לשיפור והתייעלות בחברות ומפעלים​?

אנחנו מובילים לשיפור בפעילות והרווח של עסקים, בעזרת שיטה ייחודית המשלבת מדדי ביצוע מדויקים ועבודה בצוותי שיפור. השיפור שאנו יוצרים אינו רק בשורת הרווח אלא גם בתרבות הארגונית של החברה והמוטיבציה של העובדים, והוא נשאר גם לאחר שעבודתנו נגמרת.

מאחורינו קרוב ל-30 שנות ניסיון של ניהול והובלת עובדים בתעשייה ובעסקים, ועבודה עם חברות מהגדולות במשק, כמו גם חברות מתחילות וסטארט-אפים.

" בכל חברה יש ידע שנסתר מן ההנהלה וידוע רק לעובדים בדרגים הנמוכים. הידע הזה שווה לחברה כסף רב. בתהליך נכון אפשר להציף את הידע ולהגדיל את רווחיות החברה, ותוך כדי כך גם לחבר את העובדים למטרות, להגביר את המוטיבציה ולשפר את התרבות הארגונית. "

זאב רונן – מנכ"ל ומייסד

שירותים

יעוץ ארגוני

 • תהליך אבחון ארגוני ממוקד הכולל כתיבת דו"ח מפורט
 • יעוץ וליווי מנכ"לים, סמנכ"לים ומנהלים בכניסה לתפקיד
 • העברת תכניות פיתוח מנהלים

גיוס ממוקד

 • Sourcing & Head Hunting
 • איתור מועמדים ובכירים
 • ניהול גיוס בבית הלקוח לפי צורך
 • אפיון והטמעת נוהלי גיוס
 • הכנה לראיונות עבודה וליווי בכתיבת קורות חיים

משאבי אנוש

 • ליווי, הקמה ואפיון תהליכי HR משלב אפס
 • כתיבת תכניות עבודה, הדרכה, רווחה ועוד
 • ליווי ומענה אישי
 • מענה HR בבית הלקוח על בסיס ריטיינר/פרוייקטאלי

שירותים מתקדמים

 • סדנאות וקורסים מותאמים
  לפי דרישת הלקוח
 • הרצאות מגוונות
 • מצוינות בעסקים